Co ceni Twój pracodawca ? Szybkie pisanie na klawiaturze

Szybkie pisanie na klawiaturze sprawi, że szef spojrzy na nas inaczej.

Słyszałeś na pewno wielokrotnie, że na awans trzeba sobie zasłużyć, że w życiu nie ma nic za darmo, że potrzebne są znajomości
Jest jednak jedna rzecz, którą Twój szef ceni bardziej niż wieloletni staż, układy i znajomości...

Chodzi o pieniądze!

Żaden pracodawca nie lubi tracić pieniędzy – to niezaprzeczalny fakt! Od każdego pracownika wymaga się zaangażowania i pracy na najwyższych obrotach, bardzo często również po godzinach lub biorąc pracę do domu!

Ten sam pracodawca jest skłonny wydać ogromne pieniądze, aby wdrożyć w swojej firmie nowe technologie, które pozwolą zaoszczędzić choć odrobinę budżetu firmy. Ten sam szef redukuje ilość miejsc pracy i zatrudnia pracowników, którzy oczekują mniejszego wynagrodzenia byle tylko oszczędzić ciężko wypracowany budżet firmy...

Ale ten sam szef zdecydowanie doceni pracownika codziennie wykonującego zadania, które przeciętnie zajmują 14-16 godzin (wszystko to w ciągu 8 godzin pracy), a przy tym do pracy przychodzącego z uśmiechem i wypoczętego.

Taki pracownik jest skarbem w każdej firmie, ponieważ pracuje wydajnie – oszczędza pieniądze szefa i jest przy tym zadowolony z życia, a jego pozytywne emocje wpływają na dobre samopoczucie pozostałych współpracowników...

Zdradzę Ci sekret...

Istnieje sposób, abyś również i Ty stał się takim idealnym pracownikiem, który robi więcej niż inni i jest przy tym uśmiechnięty i wypoczęty. Co więcej jest to sposób, który wymaga Twojego zaangażowania tylko 30 minut dziennie przez 14 dni, aby zauważyć znaczącą zmianę... Tylko tyle potrzeba, aby odmienić Twoją codzienność.

Ponadto... Kolejne 2 tygodnie treningu przez jedyne pół godziny dziennie sprawi, że znajdziesz się w wąskiej grupie „pracowników idealnych”, którzy wykonują zadania szybko i terminowo, nie wkładając w to ani odrobinę więcej czasu i wysiłku niż dotychczas!

Tylko tyle potrzebujesz, aby sprawić że zostaniesz pierwszym w kolejce do awansu oraz staniesz się osobą bardzo atrakcyjną na rynku pracy.

Jak to możliwe?

Jak już wiesz pracodawcy cenią swój czas i pieniądze, a żeby stać się „pracownikiem idealnym” należy pracować niezwykle wydajnie i podchodzić do życia z uśmiechem.

Nie chodzi jednak o to, żeby zapracować się do upadłego, byle tylko szef dostrzegł naszą wysoką wydajność. Jest sposób, aby wykonywać większą ilość pracy bez dodatkowych nakładów czasu.

Posiadając tę umiejętność, która podniesie Twoją wydajność:

  • Zapomnisz o siedzeniu po godzinach.
  • Z uśmiechem spojrzysz na stos ręcznych notatek, które trzeba przepisać na komputer.
  • Już nigdy więcej nie zabierzesz pracy do domu, czym uszczęśliwisz swoją rodzinę.
  • Będziesz mieć wreszcie czas na rozrywkę.
  • Spędzisz więcej czasu z rodziną i odbudujesz relacje z przyjaciółmi.

Czym jest ten sekret?

Chodzi o umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze, która w dzisiejszym bardzo zapracowanym i zabieganym środowisku biznesowym staje się elementem wręcz niezbędnym u wydajnego pracownika.
Na Twoje szczęście, nadal stosunkowo niewiele osób potrafi pisać na klawiaturze bez odrywania oczu od monitora. Dzięki temu bez problemu staniesz się niezwykle wydajnym pracownikiem i wybijesz się spośród swoich konkurentów na drodze do awansu.

Dlaczego akurat umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze?

Dla pracownika biurowego komputer to podstawowe narzędzie pracy przy którym spędza około 4 godzin każdego dnia – mówimy tu o ciągłej pracy.

Przy tak długiej pracy z komputerem sprawna obsługa programów to nie wszystko. Ukończenie kursu dotyczącego pakietu MS Office w dzisiejszych czasach nie wystarcza nawet na stanowisko sekretarki.
O ambitniejszych posadach już nie wspominając...

W dzisiejszym świecie pracodawca wymaga, aby dane były wprowadzane do komputera bardzo szybko. Raporty i sprawozdania muszą być tworzone w wyznaczonych terminach, a korespondencja e-mail z klientami powinna zabierać jak najmniej czasu.

Kluczem do osiągnięcia tego wszystkiego jest właśnie szybkie, bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, które pozwoli Ci wykonywać tę samą pracę w nawet trzykrotnie krótszym czasie!

Opinie użytkowników

wszystkie rekomendacje

Z naszego kursu szybkiego pisania skorzystały między innymi:

Napisali o nas w mediach, poznaj opinie recenzentów oprogramowania...

gwarancja skuteczności