Nowy Sponsor i nowe nagrody dla 30 finalistów!

Marcin Kijak Business Education, nasz nowy sponsor to firma doradczo-szkoleniowa, która wspiera rozwój firm i osób indywidualnych. Oprócz działalności komercyjnej, MKBE skupia się przede wszystkim na działalności prospołecznej. Jej celem i misją jest edukacja społeczeństwa, propagowanie przedsiębiorczości i rozwoju osobistego. Ponadto, co miesiąc 20% dochodów z firmy przekazywanych jest na cele charytatywne. Więcej na stronie www.mkbe.pl 

Każdy z 30 laureatów będzie mógł wybrać jeden z 4 proponowanych e-booków. Uwaga! Finalista powinien dokonać tego wyboru w terminie max. 7 dni od daty zakończenia Mistrzostw tj. od 15 listopada 2012r.

Jeżeli tego nie zrobi – nagroda przepada.

E-BOOKI DO WYBORU:

1. Jak Poprawić Pamięć?

Czyli jak działa Twoja pamięć i co zrobić, aby ją poprawić. E-book zawiera również  zestaw sprawdzonych wskazówek, porad i recept na zdrowy styl życia, sprzyjający dobrej kondycji – zarówno umysłowej, jak i fizycznej.

Więcej o e-booku TUTAJ

2. Szybka Nauka. Jak przyśpieszyć naukę i zyskać więcej wolnego czasu.

Poradnik, dzięki któremu poznasz najważniejszą umiejętność w życiu każdego człowieka – umiejętności uczenia się. Dowiesz się, jak skrócić czas nauki, poprawić koncentrację i błyskawicznie przyswajać nowe informacje.

Więcej o e-booku TUTAJ

3. Bogaty Umysł, Biedny Umysł.

Jeśli wciąż brakuje Ci pieniędzy i jakieś wewnętrzne blokady nie pozwalają Ci zwiększać swoich dochodów, to przeczytanie tego e-booka pomoże Ci to zmienić raz na zawsze! Dowiesz się, jak poprzez zmianę swoich przekonań, sposobu myślenia i nowym strategiom działania zmienisz swoją finansową rzeczywistość.

Więcej o e-booku TUTAJ

4. 100 Pytań Na Temat Wolności Finansowej

Wskazówki i recepty na Twoje pytania, wyzwania i wewnętrzne blokady związane z finansami. To odpowiedzi na 100 najczęściej zadawanych pytań o finanse osobiste, kreowanie bogactwa i ucieczkę z „wyścigu szczurów”.

Więcej o e-booku TUTAJ

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>