Certyfikat ukończenia kursu poświadczy Twoje szybkie pisanie na klawiaturze

certyfikat - metoda bezwzrokowa Certyfikat to poświadczenie ukończenia kursu i osiągniętych wyników w bezwzrokowym pisaniu na klawiaturze. Ponieważ niezwykle poważnie traktujemy zarówno samo szybkie pisanie na klawiaturze jak i efektywność Twoich pracowników – każdy uczestnik kursu bezwzrokowego pisania będzie mógł otrzymać profesjonalny certyfikat.


pisanie bezwzrokowe -certyfikat

Rejestracja

Przetestuj za darmo14 dni bez żadnych zobowiązań


Jak zdobyć certyfikat?

Aby uzyskać nasz certyfikat konieczne jest posiadanie konta Premium. Następnym krokiem po zalogowaniu się do portalu będzie wykonanie testu sprawdzającego Twój poziom zaawansowania. Osiągnięty przez Ciebie wynik będzie umieszczony na certyfikacie. Dlatego też masz możliwość wielokrotnego zdawania testu, aby rezultat widniejący na potwierdzeniu zdobytych umiejętności był jak najlepszy. Następnie certyfikat można samodzielnie wydrukować.

Swoje postępy możesz śledzić w zakładce "Twój profil". Po wybraniu opcji „Certyfikat” masz możliwość sprawdzenia swoich wyników, podana jest także szybkość oraz poprawność wykonania testu. Ponadto możesz przypomnieć sobie nazwy oraz daty zdawania poszczególnych testów.

Weryfikacja certyfikatu

Posiadany certyfikat potwierdza Twoje bezwzrokowe pisanie i zdobyte na kursie umiejętności, warto zatem mieć taki dokument, aby móc przedstawić go pracodawcy. Na naszym portalu bezwzrokowo.pl przechowujemy wyniki zdobyte przez użytkowników, tak, aby w dowolnej chwili, klikając w odpowiedni link, można było upewnić się, czy zdobyty na certyfikacie wynik pokrywa się w wynikiem na stronie.

Zasady przyznawania certyfikatu

  1. Posiadanie konta Premium na portalu bezwzrokowo.pl.
  2. Zdanie testu sprawdzającego o długości między 1200 - 1500 znaków.
  3. Testy certyfikujące można wykonywać dowolną ilość razy.
    Natomiast ten sam test certyfikujący można napisać maksymalnie 3 razy.
  4. Poniżej tabela przedstawiająca poziomy zaawansowania i przypisane im tytuły zaawansowania. Aby zdobyć określony tytuł, muszą zostać spełnione dwa warunki jednocześnie – odpowiednia szybkość i poprawność pisania.
szybkość pisania(w znakach na minutę) Poprawność Tytuł(Poziom Zaawansowania)
Powyżej 180Więcej niż 98 %MŁODSZY SPECJALISTA
Powyżej 250Więcej niż 99 %SPECJALISTA
Powyżej 300Więcej niż 99 %STARSZY SPECJALISTA
Powyżej 350Więcej niż 99.5 %EKSPERT
Powyżej 450Więcej niż 99.5 %MISTRZ

Opinie użytkowników

wszystkie rekomendacje

Z naszego kursu szybkiego pisania skorzystały między innymi:

Napisali o nas w mediach, poznaj opinie recenzentów oprogramowania...

gwarancja skuteczności