Kurs szybkiego pisania działa profesjonalnie


pisanie bezwzrokowe onlineDostępność z dowolnego komputera z Internetem.
Kurs szybkiego pisania na klawiaturze jest dostępny poprzez przeglądarkę Internetową, pracownicy skorzystają więc z niego praktycznie gdziekolwiek będą chcieli oraz kiedykolwiek będą chcieli w ciągu dnia. Dzięki temu trening szybkiego pisania będzie w bardzo małym stopniu ingerował w codzienną pracę, a efekty przyjdą bez wysiłku.

 

kurs szybkiego pisania jest łatwyZero problemów z instalacją.
Przerażają Cię koszty i czas wdrażania instalacji oprogramowania na komputerach firmowych? Dokuczliwe formalności, niepewność czy pracownicy poradzą sobie ze wszystkim? To już przeszłość, bo nasz kurs - bezwzrokowe pisanie - jest łatwy jak obsługa kalkulatora i dostępny na każdym komputerze (nawet sprzed 5 lat).


bezwzrokowe pisanie bez instalacjiProsta obsługa.
Do ćwiczeń nie potrzeba żadnych instalacji. Logujesz się i od razu ćwiczysz bezwzrokowe pisanie na klawiaturze. Co więcej system pamięta dokładnie gdzie skończyłeś i podpowiada jak trenować dalej.Wymagania techniczne
Windows/Linux, 512 Mb RAM, processor klasy Pentium 867 Mhz, łącze internetowe i przeglądarka (z włączoną obsługą javascript oraz plików cookie: Internet Explorer od wersji 7.0, Safari od wersji 5.0, Firefox od wersji 3.0, Chrome od wersji 10.0, Opera od wersji 11).

Rejestracja

Przetestuj za darmo14 dni bez żadnych zobowiązań

Powiązane artykuły


Opinie użytkowników

wszystkie rekomendacje

Z naszego kursu szybkiego pisania skorzystały między innymi:

Napisali o nas w mediach, poznaj opinie recenzentów oprogramowania...

gwarancja skuteczności