3 powody dlaczego nasz kurs szybkiego pisania

  • kurs szybkiego pisaniaBezwzrokowo.pl wyprzedza wszystkie alternatywne  kursy szybkiego pisania na polskim rynku

  • Monitorowanie postępów pracowników i pełne wsparcie techniczne w czasie kursu

  • Mistrz klawiatury online: zero instalacji, zero problemów aby uzyskać tytuł mistrza klawiatury


Z nami sprawdzisz, którzy z pracowników spędzają najwięcej czasu na pisaniu wzrokowym i odniosą z kursu największe korzyści. To pozwoli Ci zamienić „kupno szkolenia dla pracowników” w „inwestycję biznesową”.

Skontrolujesz częstość, intensywność i skutki nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze w naszym portalu. Jako jedyni na rynku udostępniamy Ci konto administratora - w jednym miejscu sprawdzisz, jak radzą sobie Twoi pracownicy. To pokaże Ci ich prawdziwe zaangażowanie i umożliwi przekazanie im informacji zwrotnych oraz dodatkowe motywowanie. Pomyśl, jaką kontrolę nad efektywnością szkolenia pracowników daje taka funkcjonalność.

Dopasujesz trening szybkiego pisania bezwzrokowego na klawiaturze do potrzeb firmy. Twoi pracownicy po opanowaniu podstaw mogą zacząć trenować pisanie na najważniejszych i najczęściej powtarzających się wyrazach z Twojej branży i firmy. Ta możliwość sama w sobie gwarantuje, że pracownicy uzyskają maksymalne efekty w minimalnym czasie.

Płacisz najmniej za najwięcej. Bezwzrokowo.pl ma najwyższy współczynnik ilości funkcji w stosunku do ceny. To znaczy, że za niską cenę otrzymujesz najwięcej możliwości spośród wszystkich dostępnych rozwiązań na polskim rynku.

Rejestracja

Przetestuj za darmo14 dni bez żadnych zobowiązań


Powiązane artykuły


Opinie użytkowników

wszystkie rekomendacje

Z naszego kursu szybkiego pisania skorzystały między innymi:

Napisali o nas w mediach, poznaj opinie recenzentów oprogramowania...

gwarancja skuteczności