Nasz kurs bezwzrokowego pisania zakupili m.in.:

Opinie Mistrzów w Szybkim Bezwzrokowym Pisaniu

polecam bezwzrokowe pisanie
Bezwzrokowo.pl jest dobrym wyborem, żeby zacząć naukę bezwzrokowego pisania.
W moim przypadku przestawienie się z dwóch palców na dziesięć trwało około 2 tygodni, ćwiczyłem średnio po dwie godziny dziennie i udało mi się znacząco przyspieszyć dzięki dostępnym na tej stronie testom. Nie wyobrażam już sobie siebie klepiącego w klawiaturę dwoma palcami. To strata czasu.
Paweł Kwitowski, laureat Ogólnopolskich Mistrzostw w Szybkim Bezwzrokowym Pisaniu na Klawiaturze.

polecam bezwzrokowe pisanie
Nawet nie chcę sobie wyobrażać, że mógłbym pisać powoli – zarabiałbym mniej i do tego miałbym mniej motywacji, żeby coś napisać. Miałem kiedyś w pracy kolegę, też programistę, który nie pisał bezwzrokowo, pisał 'tradycyjnie' palcami wskazującymi. Byłem wtedy w szoku, nie wyobrażam sobie siebie tak pracującego. Korzyści z bezwzrokowego pisania jest baaaardzo dużo. Przede wszystkim bezwzrokowe pisanie na klawiaturze staje się odruchem, nie zastanawiamy się nad tym co, gdzie, jak. Po prostu, pojawia się myśl i chwilę później wszystko jest już w wersji cyfrowej. To duża oszczędność czasu.
Andrzej Dubiel, informatyk, laureat Ogólnopolskich Mistrzostw w Szybkim Bezwzrokowym Pisaniu na Klawiaturze.

polecam bezwzrokowe pisanie
Szybkie pisanie na klawiaturze, ułatwia mi komunikację drogą mailową i poprzez komunikatory, znacznie zwiększa szybkość korzystania z większości funkcji komputera - nawet przy przeglądaniu stron. Gdybym dzisiaj nadal pisał powoli na pewno nie miałbym takiej swobody w korzystaniu z komputera. Myślę, że nauka na profesjonalnym kursie to dobre rozwiązanie.
Tomasz Kurzyk, I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Szybkim Bezwzrokowym Pisaniu na Klawiaturze.

Opinie użytkowników, którzy przeszli nasz kurs szybkiego pisania

polecam bezwzrokowe pisanie
Firma AXA Polska S.A. szkoliła swoich Pracowników za pośrednictwem platformy Bezwzrokowo.pl . Celem kursu było zwiększenie umiejętności Pracowników AXA Polska S.A. w szybkości oraz poprawności bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera. Kurs spełnił oczekiwania naszej firmy. Współpraca ta pozwoliła nam na uzyskanie w procesie szkoleniowym oczekiwanych przez nas efektów. Nasza współpraca z platformą Bezwzrokowo.pl pozwala mi rekomendować ją jako w pełni profesjonalną oraz przynoszącą realną korzyść.
Anna Przetacznik-Sawka, Kierownik ds. Rekrutacji i Rozwoju, www.axa.pl

polecam bezwzrokowe pisanie
Bezwzrokowo.pl zapewnia kompleksowe wsparcie dydaktyczne i motywacyjne w zakresie świadczonych usług, zaawansowane narzędzie wspierające analizę potrzeb klienta oraz elastyczność w dostosowaniu oferty do klienta. Dzięki temu realizacja wspólnego projektu przebiegła zgodnie z postawionymi celami.Bezwzrokowo.pl jest w pełni zasługujący na zaufanie i godnym polecenia partnerem biznesowym.
Piotr Drac, Dyrektor Sprzedaży, www.way2learn.pl

polecam bezwzrokowe pisanie
Wszystkim wahającym się czy skorzystać z tego kursu online, mówię: na pewno warto, a im szybciej to zrobisz, tym z większą korzyścią dla Ciebie i Twojej firmy!
Jestem specjalistą ds. produktów w branży ubezpieczeniowej. Godziny spędzone przed komputerem na tworzeniu dokumentacji produktów ubezpieczeniowych skłoniły mnie do nauki na kursie online. Chciałem pisać szybciej. Zaczynałem od poniżej 100 zn. na minutę. Po 1 miesiącu kursu (codziennie 1 godzina dziennie) zacząłem pisać 10 palcami, nie patrząc w ogóle na klawiaturę. Obecnie piszę bezwzrokowo z prędkością 170 zn. na minutę. Cały czas ćwiczę szybkość i poprawność i przestałem spędzać tyle czasu w firmie na "wklepywaniu" tekstów.
Ten kurs jest jak mistrz klawiatury online, to bardzo dobre narzędzia do nauki i treningu, a jego atutem jest ciągły rozwój, nowe opcje, wygląd i super kontakt pomiędzy użytkownikami a twórcami portalu.
Grzegorz Ciechomski



polecam bezwzrokowe pisanie
Uczę się szybkiego pisania, żeby szybciej prowadzić dokumentację medyczną moich pacjentów w komputerowym programie obsługi gabinetu lekarskiego; szybkie pisanie na klawiaturze, to super pisanie; robi bardzo dobre wrażenie na pacjentach.
ryszarddziaba@

bezwzrokowe pisanie
Jestem pod wrażeniem Waszego świetnego programu. Przerobiłem kurs podstawowy i rozszerzony. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek nauczę się pisać nie patrząc na klawisze.
jerzy.biernat@


bezwzrokowe pisanie
Chciałem bardzo serdecznie pogratulować fantastycznego portalu. Muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się sposób w jaki prowadzicie kursy i newsletter. Pozdrawiam serdecznie.
p.fabiszewski@


bezwzrokowe pisanie
Chciałbym serdecznie pochwalić system motywacyjny serwisu. Jest absolutnie nie do pobicia! Pozdrawiam serdecznie.
korsak49@


bezwzrokowe pisanie
Bardzo się cieszę że trafiłem na waszą stronę internetową kursu szybkiego pisania.Bardzo mi odpowiada technika opracowania tego kursu. Pozdrawiam.
jankusto@


bezwzrokowe pisanie
Szybkie pisanie na klawiaturze to w dzisiejszych czasach pomocne narzędzie w wielu dziedzinach pracy. Pomocny, ciekawy, łatwy i przyjemny program do nauki pisania bezwzrokowego. Bieżąca statystyka w czasie nauki świadczy o wysokim poziomie kursu.
i.walentynowicz@


bezwzrokowe pisanieŻyjemy w czasach ery komputerowej. Dlatego zachęcam do uczestnictwa w tym kursie , bo pikanie na klawiaturze dwoma palcami to jest przeszłość . Bardzo pomocne i motywujące w czasie nauki są wskazówki i porady dot. przyjętej pozycji ciała , układu rąk i palców, czytelny system obserwacji osiągnięć i postępów. Kontakt online z doradcą technicznym umożliwia konsultację indywidualną dla poszczególnego uczestnika kursu.
ewagebala@

bezwzrokowe pisanie
W ciągu ostatnich kilku lat trzeci raz próbuję opanować bezwzrokowe pisanie i w końcu się udało. To dzięki Waszemu portalowi wszystkie podstawowe litery mam już pod kontrolą.
jacek.ziemianski@

Rejestracja

Przetestuj za darmo14 dni bez żadnych zobowiązań


Opinie użytkowników

wszystkie rekomendacje

Napisali o nas w mediach, poznaj opinie recenzentów oprogramowania...

gwarancja skuteczności